Mistrovství České republiky je jednoznačně velká událost. Letos ještě větší, než obvykle. Na Svinci u Nového Jičína totiž přivítáme celkem 120 nejlepších hráčů ze všech koutů naší krásné zemičky, což s sebou samozřejmě nese obrovskou zodpovědnost. Zvládnout to tak, aby vše proběhlo hladce, posunout to zase dál a výš, ke spokojenosti všech. Ke spokojenosti publika, hráčů, partnerů turnaje i organizátorů.

Pokud chceme, ať se to vše skutečně a stoprocentně vydaří, potřebujeme vaši pomoc. Pomoc discgolfistů i nediscgolfistů, kteří se nebojí přiložit ruku k dílu, když se děje něco velkého.

Staňte se dobrovolníky na Mistrovství České republiky v discgolfu 2018. Je to zážitek, který tak úplně není s čím porovnat.

Discgolf jsem začal hrát z jednoduchého důvodu. Brácha Přemek mě vzal na výlet do Finska, dobrovolničit na nějaké European Open 2011. Tam jsem viděl, co vše se s diskem dá dokázat a, upřímně, dostalo mě to.

Kryštof Novák, ředitel turnaje

Každý dobrovolník, který pomůže během alespoň dvou turnajových dnů (27.-30.9.), se může těšit na hráčský balíček v hodnotě 1 500 Kč s turnajovým tričkem, discgolfovým diskem, domácím sušeným masem a dalšími drobnostmi. Všichni dobrovolníci budou mít hrazený oběd na Chatě Svinec a pitný režim. Je samozřejmostí, že se mohou zúčastnit páteční puttovačky, sobotní discgolfové party a zahrát si turnajové hřiště.

Přihlašujte se v tomto formuláři.